Дах з очерету

В сучасному будівництві задіють велику безліч будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому вибрати саме кращу пропозицію не складе зусиль. Зараз набирає велику поширеність очерет, який володіє кращою екологічною безпекою, що достатньо вигідно його виділяє серед інших матеріалів. Камиш використовується для монтажу покрівлі найрізноманітніших будівель, для устрою заборів, декоративного оздоблення, крім цього для утеплення та звукоізоляції обраних ділянок. Матеріали для даху з очерету — це не просто екологічно безпечно, але і досить красиво і естетично, адже очеретяний дах стане достатньо вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Очеретяний дах має багато переваг:

- Відмінна термічна ізоляція, яка дозволяє відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення покрівлі;

- Краща шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, очеретяна покрівля може прослужить до 80 років, при вірною експлуатації;

- Оптимальні ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину приміщення;

Це основні якості, які визначають очерет як оптимального будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Дах з очерету можна почати робити своїми силами, адже очерет зростає практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні даху з очерету свого будинку, набагато вигідніше найняти фахівців, які вміють працювати по новим технологіям і справлять все максимально якісно і оперативно. Після монтажу очеретяного даху слід зробити його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет добре горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.